Новогодишњи базар

Новогодишњи базар

У четвртак, 29.12.2022. у школи је одржан Новогодшњи базар, на коме су се нашле честитке и украси које су направили ученици нижих разреда и свеће и колачи које су на часовима Домаћинства правили ученици виших разреда. Ученици који похађају Предузетништво су формирали цене производа и на тај начин учествовали у пројекту „Светлом до постоља“, који је осмислио Тим за међупредметне компетенције и предузетништво. Новац од базара ће бити употребљен за куповину неопходних наставних средстава, а постоље је обезбеђено донацијом пријатеља школе коме се овом приликом желимо да искажемо велику захвалност. Велико хвала и професорима и ученицима Техничке школе „Милета Николић“ који су нас упутили у тајне прављења сапуна и свећа.