Актуелно | Летопис

Јавни час посвећен Светолику Ранковићу

1. апр 2023. | Актуелно, Летопис

Јавни час посвећен Светолику Ранковићу

Обележавање јубилеја, 160 година од рођења Светолика Ранковића отпочели су ученици виших разреда. Они су на јавном часу који је одржан у петак, 31. марта представили своје пројектне задатке из српског језика, ликовне културе, информатике, музичке културе, грађанског васпитања…На тај начин представили су из више различитих углова лик и књижевно дело нашег завичајног писца, али тако да је на крају све изгледало као једна складна целина. У истраживачким задацима ученицима су доста помогли њихови наставници, али и библиотекари Народне библиотеке „Свети Сава“, запослени у Народном музеју , свештеник Марко, РТВ “ Шумадија“, локална самоуправа. Захваљујемо се нашим пријатељима на помоћи, а свим ученицима и наставницима честитамо на успешно реализованом пројекту.