Такмичење „Ја имам таленат“

Такмичење „Ја имам таленат“

У оквиру манифестације „Дани Светолика“ ученици наше школе су показали своје таленте кроз такмичење „Ја имам таленат“.

Манифестација је окупила велики број ђака који су сепредставили ритмиком, певањем, плесом, игром, вештином, свирањем на одређеним инструментима, гимнастиком…
Жири који су чиниле наставница шпанског језика Моника Ђокић, представник Савета родитеља Јасмина Петровић, представник Ученичког парламента Аница Милијановић и представник Вршњачког тима Анђелина Коцић, није имао ни мало лак задатак да изабере победника.

Прво место је заузео виртуоз на хармоници Љубиша Стевановић 4/2, друго Хелена Продановић 5/1, девојчица савршеног гласа, а треће је припало одличној виолинисткињи Василији Михаиловић 4/3. Сви учесници су показали изузетне вештине у различитим областима и  заслужили велико признање.
У току манифестације погледан је кратак филм о нашој школи, чији су реализатори група девојчица 6. разреда.

Организациони део такмичења су носили чланови Вршњачког тима, наставници Слађана Стевановић, Оливера Чолић, Милица Јовановић, Никола Недељковић, Никола Радосављевић , Момчило Јагодић и педагог Милка Радовановић.

Освојене награде ученика